8-tų klasių mokinių muzikos mažieji projektiniai darbai pažinimo ir kultūrinei kompetencijai ugdyti(s).

Jau greitai, gegužės mėn. milijonus žiūrovų visame pasaulyje prie televizijos ekranų prikaustys Švedijoje vyksianti Eurovizija. Aštuntokai atliko tyrimą, parengė kūrybinius darbus ir juos pristatė. Vienos grupės pasirinko Lietuvos atlikėjų kelią nuo pirmojo mūsų šalies atstovo Ovidijaus Vyšniausko iki šių metų Silvestr Belt. Kitos grupės keliavo per visą konkurso istorją nuo 1956 m. Dar kitos grupės skyrė dėmesį tik kiekvienų metų konkurso nugalėtojams. Labai smagu ir prasminga laukiant konkurso sužinoti naujų faktų ir pasiklausyti daug geros muzikos.

Mokytoja Vilanda