Donata 0 Comments

Baigiamasis 8-okų projektų renginys „AŠ GALIU“

Sausio 18 d. „Vyturio“ progimnazija , įgyvendindama TŪM projekto veiklas, pakvietė visus į 8-okų projektinės veiklos baigiamųjų darbų „AŠ GALIU“ vakarą.

Labiausiai šio vakaro laukė 8-ųjų klasių moksleiviai , jų palaikyti susirinkę tėveliai ir mokytojai, pasiruošę įvertinti mokinių projektinius darbus. Nekantravo ir žemesniųjų klasių moksleiviai, atėję pasižiūrėti vyresniųjų draugų sukurtų darbų. Renginyje dalyvavo ir TŪM mokyklų ir mokyklų partnerių (A.Lipniūno progimnazijos , „Vilties“ progimnazijos, „Šaltinio“ progimnazijos, M.Karkos progimnazijos ir Beržų progimnazijos ) atstovai.

Rugsėjo mėnesį 8-okai vėl kibo į darbus : pasirinko savo projekto temą, rinko informaciją, atliko tyrimus, kūrė produktą bei ruošėsi viešajai kalbai. Mokinius konsultavo, padėjo paruošti kūrybinius darbus bei tinkamai pasiruošti viešiesiems pristatymams šie projektų vadovai: chemijos mokytoja Ilona Krasnauskienė, biologijos ir chemijos mokytoja Sonata Petraitienė, IT ir technologijų mokytoja Lina Kučinskienė, matematikos ir fizikos mokytojas Ramūnas Masilionis, geografijos mokytojas Egidijus Mockūnas bei technologijų mokytojas Julius Budnikas.

Geriausieji 8-okų projektiniai darbai pretendavo laimėti nominacijas, padėkos raštus ir atminimo dovanėles. Pavaduotoja Oksana paskelbė mokinius, kurie laimėjo nominacijas: Martynas Kruopas iš 8b klasės – „Naudingiausias STEAM projektas“, Goda Petrauskaitė iš 8c klasės – „Kūrybiškiausias STEAM projektas“ , Julius Grubinskas iš 8c klasės – „Į pokytį vedantis projektas“.

Buvusi mūsų mokinė Ema teigė, kad darbai buvo labai inovatyvūs , kūrybingi, o patys 8-okai pasirodė esantys labai iniciatyvūs.Aštuntokas Julius prisipažino, kad labiausiai dėkingas projektų vadovams už tikėjimą ir palaikymą. Roberta iš 8 -osios klasės pasidžiaugė, kad projektinė veikla buvo naudinga, nes ji patobulino siuvimo ir nėrimo įgūdžius ir mano, kad šių įgūdžių prireiks ateityje. Šeštokės Eliza ir Rusnė buvo sužavėtos nominantės Godos iš 8 c klasės sukurta drabužių kolekcija. Šeštokas Ignas pridūrė, kad šį vakarą pamatyta 8-okų darbų paroda buvo vertinga, nes pats sugalvojo savo projektinio darbo kryptį, nes iki tol dar buvo neapsisprendęs ir padrąsino patikėti savimi.

Visus žiūrovus tiesiog užbūrė buvusios mokinės Emos ir jos muzikos grupės iš J.Balčikonio gimnazijos pasirodymas ,sulaukęs audringų žiūrovų plojimų.

Linkime visiems moksleiviams visada savyje nešioti posakį „AŠ GALIU“ ir nepaliauti tikėti savimi.

Akimirkos iš 8-okų projektinės veiklos baigiamojo renginio „AŠ GALIU“. >>>

Mokytojos Daiva T. ir Aušra B.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds