Gamtos mokykloje mokomės kitaip
Donata 0 Comments

Gamtos mokykloje mokomės kitaip

3c klasės mokiniai gegužės 30 d. dalyvavo gamtos mokyklos STEAM edukacinėje pamokoje „Vėjo sparnai“. Prisiminė ir pakartojo, kas yra energija. Apibūdindami atsinaujinančius energijos šaltinius, aptarė jų panaudojimo galimybes, privalumus ir trūkumus. Ekologinės kultūros pradmenų mokėsi analizuodami elektros taupymo galimybes. Praktinėje kūrybinėje veikloje konstravo vėjo malūnėlį. Susikaupimas, matematinės žinių pritaikymas (geometrinių figūrų sąvokos – stačiakampis, kvadratas), įstrižainių susikirtimo taškas, matavimas įkirpimo linijų centimetrais) padėjo nuosekliai ir atsakingai atlikti užduotį. Dabar liko praktiškai patikrinti vėjo energiją. Gamtos mokyklos aplinka prisipildė džiaugsmingų emocijų – malūnėliai, pagavę vėjo gūsį, puikiai sukosi!
Kaip akimirka prabėgo birželio 3 d. visuomeninio ir fizinio ugdymo pamoka “Gera judėti. Orientacinės varžybos”. Mokiniai pasikartojo, kaip orientuotis naujoje aplinkoje, pasitelkdami į pagalbą gamtos orientyrus, kompasą, žemėlapį. Praktinė užduotis buvo išbandymas, kaip orientuotis, turint objektų nuotraukas. Mokiniai turėjo surasti konkrečius gamtos mokyklos objektus ir atlikti su jais susijusias užduotis. Paaiškėjo, kad turi būti labai atidūs ir skaitydami užduotį, ir stebėdami aplinką.
Mokytoja Violeta

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds