Girdėtą pasaką išvydome kitaip...
Donata 0 Comments

Girdėtą pasaką išvydome kitaip…

,,Vyturio“ penktokai antrąjį mokslo metų pusmetį darbuojasi daugiau. Jiems vyksta moduliai. Tai laikas, skirtas gebėjimų stiprinimui, žinių gilinimui. Todėl viena lietuvių kalbos modulio pamokų vyko Gabrielės Petkevičaitės- Bitės bibliotekoje.

Penktokai iš naujo susipažino su viena garsiausių lietuvių liaudies pasakų „Eglė žalčių karalienė“. Mokinius domino ne tik pasakojimas, bet ir judrūs žaidimai. Taip pat smagu buvo mėgautis įvairiais sensoriniais pojūčiais, padedančiais geriau įsigyventi į pasakojimą, bei muzikos ir poezijos elementais. Derinant skirtingas meno rūšis, lavinamas estetinis pojūtis, vaizduotė. Demonstruojant liaudies buities įrankius, pagilintos etnokultūrinės žinios, skatinamas domėjimasis senąja lietuvių liaudies buitimi. Tad sužinojome daug naujo ir įdomaus.

Mokytoja Gitana

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds