Integruota pamoka robotikos centre RoboLabas
Donata 0 Comments

Integruota pamoka robotikos centre “RoboLabas”

Kovo 28 dienos rytą 3d klasės mokiniai kupini lūkesčių nuvyko į robotikos centrą “RoboLabas”. Mokytoja Inga supažindino trečiokus su robotais Ozobot, paaiškino, kaip jie veikia. Mokiniai mokėsi valdyti robotus sutartinėmis spalvomis užkoduodami jų judėjimo kryptį, greitį. Vėliau atliko matematines užduotis. Įveikę nelygybes ir apskaičiavę sudėties veiksmus trečiokai programavo Ozobot kelią link teisingo atsakymo, nustatė, ar labirintas nubraižytas teisingai. Įvardinę savo sėkmes ir aptarę lūkesčius mokiniai nusprendė, kad dar reikės apsilankyti robotikos centre, nes ten jų laukia nauji iššūkiai valdant robotus.
Mokytoja Edita

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds