Kai gyveno karaliai
Donata 0 Comments

Kai gyveno karaliai

Birželio 6 dieną 3c klasės mokiniams vyko visuomeninio ugdymo pamoka kraštotyros muziejuje. Mokiniai persikėlė į karaliaus Mindaugo laikus. Sužinojo, kokiose pilyse gyveno karalius, kaip atrodė jo aplinka ir žmonės, kiek svėrė karaliaus Mindaugo karių šarvai. Praktinėje veikloje mokiniai pasigamino karūnas, puošė jas, spalvindami brangakmenius. Patys pasipuošė karūnomis ir tapo Didenybėmis. Sužinoję, kaip buvo rašomi, antspauduojami ir gabenami karaliaus laiškai, patys turėjo pagaminti iš molio laiškui antspaudą su karaliaus Mindaugo herbu. Teko mokiniams tapti ir karaliaus kariais – išbandyti katapultą – didžiausią ir pavojingiausią tų laikų ginklą. Dėkojame edukatorei už labai informatyvią, įdomią pamoką. Tokios edukacijos skatina domėtis istorija, pažinti ir gimto krašto preitį.
Mokytoja Violeta

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds