Donata 0 Comments

„Kalba gimtoji lūposna įdėta“

Vyturiečių komanda( 7b klasės moksleiviai: Elzė Tidikytė, Benas Balčiūnas, Domas Batavičius ir Vilius Mažuolis) Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną paminėjo dalyvaudami miesto mokyklų lietuvių kalbos viktorinoje „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, kuri vyko M. Karkos pagrindinėje mokykloje. Moksleiviams reikėjo ne tik pristatyti savo komandą, bet parodyti savo žinias apie lietuvių kalbininkus, išmanyti naujadarus, knygos istoriją, knygnešystę bei teisingai atlikti linksmąsias užduotis bei parašyti „kojų diktantą“. Mūsų komanda šioje viktorinoje laimėjo 3-ąją vietą.

Po viktorinos visi aplankėme parodą „Palieskime lietuvių kalbą rankomis“, kurioje neįprastu būdu pristatoma lietuvių kalbos kilmės istorija.

Aušra Balčikonienė, lietuvių kalbos mokytoja 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds