Donata 0 Comments

Knygos “Žvaigždžių vaikų istorijos” pristatymas

Šiandien 5-6 klasių mokinius į renginių salę pakvietė knyga „Žvaigždžių vaikų istorijos“. Renginį vedusi Kornelija mums kūrė spektakliuką, kuriame iš ateities prakalbo „robobitė“, žvilgterėjome į ateities vaikų kasdienybę, o iš tūkstantmečius menančios praeities suskambo aisčių giesmių garsai. Knygos autorės Violeta Skinderienė ir Ugne Piaseckienė kvietė susimąstyti: kas yra tautos dvasia, kokios vertybės tūkstantmečius širdyse nešamos iš kartos į kartą, iš kur stiprybės ir išminties semiasi mūsų šviesuoliai? Dėkojame visai komandai, kuri kartu su knygos autorėmis atvertė mums knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ puslapius, kurių muzika padėjo prisiliesti prie Aisčių žygio atmosferos: Jonui Chockevičiui (kanklės), Rafaeliui Skinderiui (fleita), Žilvinui Skinderiui (smuikas), Ainiui Piaseckui (birbynė).

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds