Kūrybinė STEAM diena Margučiai... Margučiai...
Donata 0 Comments

Kūrybinė STEAM diena “Margučiai… Margučiai…”

Laukdami Šv. Velykų ketvirtokai pasinėrė į kūrybinį procesą. Pirmiausia prisiminė tradicinius margučių marginimo būdus, natūralias spalvas ir priemones jiems papuošti. Pasirodo aprišti kiaušinį ir surišti mazgelį – pati sunkiausia šio darbo užduotis . Kai visi mazgeliai suraišioti ir vardai prikabinti, puodai keliauja į mokyklos virtuvę.
Velykinės dekoracijos – dar viena kūrybinė ir didelio kruopštumo reikalaujanti užduotis. Vaikai galėjo rinktis – dekoruoti siūlais ar puošti akriliniais dažais. Daug kas bandė išpiešti ant margučio lietuviškus raštus ir simbolius. Pavyko. Gražu!
Beveik visi džiaugėsi šios dienos veiklomis ir gražiais MARGUČIAIS !!! Su artėjančiomis Šv. Velykomis!
Mokytoja Kristina

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds