Mokiniai tyrinėja

• 5a ir 5c klasės mokiniai atliko praktikos darbą “Lėktuvėlio skrydis”. Mokėsi atlikti darbą pagal mokslinio tyrimo žingsnius.
  • 5b  ir 5d klasės mokiniai mokėsi atlikti tyrimą pagal mokslinio darbo žingsnius.
  • 5c, 5d ir 5b klasės mokiniai mokėsi, kaip atsirinkti tyrimui reikiamas priemones, aiškinosi, kaip ir kam jos naudojamos.
  • 5c klasės mokiniai aiškinosi molekulių sandarą, konstravo jų modelius.
  • 5b klasės mokiniai ruošė ir stebėjo druskos mėginius, mokėsi juos mikroskopuoti.
  • 6d ir 6c klasės mokiniai aiškinosi, kaip keičiasi vandens būsenos kylant temperatūrai.
  • 6b ir 6d klasės mokiniai ruošė svogūno mėginius ir stebėjo svogūno ląsteles.
  • 6c, 6b ir 6d klasės mokiniai aiškinosi žiedo sandarą ir kūrė žiedo modelius.
  • 6d ir 6b klasės mokiniai konstravo molekulių modelius, aiškinosi molekulių sudėtį.
  • 6d klasės mokiniai tyrinėjo smulkaus ir gabalinio cukraus tirpumą.
  • 7c ir 7d klasės mokiniai tyrinėjo vėžio ir grambuolio išorinius griaučius.
  •  7d, 7c ir 7b klasės mokiniai tyrė osmoso reiškinį raudonojo svogūno ląstelėse.
  • 7a, 7b,7c ir 7d klasės mokiniai kūrė chromosomų modelius, aiškinosi jų sandarą.
  • 8d klasės mokiniai nustatinėjo kokiuose maisto produktuose yra krakmolo.

Mokytoja Sonata