Mokymai su NASE
Donata 0 Comments

Mokymai su NASE

NASE (Network for Astronomy School Education) – tai tarptautinė programa, skirta mokyti mokytojus, kaip sudėtingus astronomijos, o kartu ir fizikos, matematikos dalykus, pateikti mokiniams per paprastus praktinius eksperimentus ir stebėjimus. Mūsų mokyklos komanda Molėtų astronomijos observatorijoje dvi dienas tyrinėjo ir mokėsi su lektoriais iš Ispanijos – Dr. Rosa María Ros Ferrer (IAU-NASE pirmininkė), Dr. Ederlinda Viñuales Gavín (IAU-NASE finansų sekretorė ir EAAE-Europos Astronomijos Švietimo Asociacijos pirmininkė) ir Ricardo Moreno Luquero (IAU-NASE sekretorius ir ApEA-Astronomijos Švietimo Asociacijos valdybos narys). Patirtys ir idėjos pamokoms viršijo bet kokius lūkesčius!

Mokytoja Kristina

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds