„Mums rūpi rytojus. Elektros ir elektronikos prietaisai“
Donata 0 Comments

„Mums rūpi rytojus. Elektros ir elektronikos prietaisai“

Minint Tarptautinę Elektronikos dieną „Vyturio“ progimnazijos technologijų mokytojai L. Kučinskienė ,J. Budnikas ir bibliotekininkės R. Budnikienė, D. Gumbinienė pakvietė Panevėžio miesto technologijų mokytojus dalyvauti 13 klasės pamokoje „Mums rūpi rytojus. Elektros ir elektronikos prietaisai“. Pamokos metu buvo aiškinamasi, kokie elektros prietaisai yra skirtinguose mokyklos kabinetuose, kurie iš jų yra elektronikos prietaisai, kaip ir kur priduoti nebeveikiančius prietaisus, koks yra elektronikos taršos žalingas poveikis aplinkai ir žmogui.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds