Myliu be priežasčių... Myliu dėl tūkstančio smulkmenų... Mama!
Donata 0 Comments

Myliu be priežasčių… Myliu dėl tūkstančio smulkmenų… Mama!

2c klasės mokiniai Gerda Andriukaitytė, Eivilė Knizikevičiūtė ir Mantas Šichovcovas dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių mokinių kompiuterinio atviruko konkurse – parodoje „Tau, Mamyte!“, kurio tikslas – skatinti informacinių technologijų (IT) naudojimą edukaciniame procese bei siekiant ugdyti mokinių ir mokytojų kompiuterinio raštingumo kultūrą. Mokiniai apdovanoti padėkomis.

1-2 kl. mokinių virtualia paroda galima pasigėrėti čia: https://padlet.com/taumamyte/2024-m-respublikinis-kompiuterinio-atviruko-konkursas-tau-ma-c1lqh5v80q94j2t4

#TŪM

#Tūkstantmečiomokyklos

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds