Donata 0 Comments

Nykštukai ir kepurėlės iš siūlų

Vasario 2 dieną 3a, 3c ir 3d mokiniai gamino tekstilės darbelius  – kepures ir nykštukus. Trečiokams prireikė ne tik kruopštumo ir kantrybės, bet ir  matematinių gebėjimų. 3a mokiniai, naudodami pasirinktas priemones, turėjo nusibrėžti du skirtingo dydžio apskritimus, kurių prireikė nykštuko pagrindui pasigaminti, išmatuoti atstumą akims. 3c ir 3d mokiniai kepurės pagrindą pagamino atsikirpę reikiamo pločio kartotinio ritinio dalį. Trečiokai pagilino matavimo įgūdžius – išmatavo ir atsikirpo reikiamo ilgio pasirinktų spalvų siūlus, kuriais aprišo kartoninius lankus. Baigus darbą buvo smagu pasigrožėti pasigamintais spalvingais darbeliais.
 
Mokytojos Elena, Violeta, Edita 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds