Pavasaris – inkilų kėlimo metas
Donata 0 Comments

Pavasaris – inkilų kėlimo metas

2b klasės mokiniai dalyvavo Gamtos mokyklos organizuotoje STEAM edukacinėje programoje ,,Inkilai – uoksinių paukščių namai”. Pirmiausia, susipažinome kokie uoksiniai paukščiai gyvena artimiausioje aplinkoje. Analizuodami vaizdinę informaciją apie paukščius, lizdus ir inkilus, vertinome inkilų gamybai naudojamų medžiagų kokybę. Kiekvienas atlikome praktinę inkilo išmatavimo ir kokybės įvertinimo užduotį – vertinome nuo 1 iki 10 balų. Surašę visus išmatavimus, išsiaiškinome, kokiai paukščių rūšiai yra tinkamas konkretus inkilas. Diskutavome apie inkilų gamybos klaidas ir pasekmes paukščių gerovei. Taigi, inkilai turi būti pagaminti iš kokybiškos medžiagos, turi būti saugūs ir patogūs paukščiams. Tikimės, kad pasidaliję įgytomis žiniomis, pavasario atostogų metu gal įgysime, gal pagaminsime, o gal iškelsime inkilėlį – saugius ir patogius namus paukšteliams.

Mokytoja Dalė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds