Pradedamas penktokų projektas
Donata 0 Comments

Pradedamas penktokų projektas

Kas ryškiausiai išlieka prisiminimuose? Šventės. Tradicijos. Unikalūs šeimos ritualai. Tai yra tie dalykai, kurie sukelia ryškias, malonias emocijas. Ne vienas net po daugelio metų prisimena šventės kvapą, skambėjusią muziką, artimųjų juoką…

Tradicijos gali būti lyg nuostabūs maži dalykėliai, kurie dažniausiai nereikalauja specialaus elgesio, ypatingų įvykių, tačiau sukelia jausmus, nusėda atmintyje, kuri leidžia vėl ir vėl juos patirti. Jos atskleidžia, šeimos vertybes ir gyvenimo prioritetus…

Šiandien ,,Vyturio“ penktokai pradeda kelionę į savo šeimos kilmės ir tradicijų pasaulį – į projektą ,,Mano šeimos kilmė ir tradicijos“.

Mokytojos Gitana ir Daiva

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds