„Robotų konstravimas ir programavimas“
Donata 0 Comments

„Robotų konstravimas ir programavimas“

Šią savaitę progimnazijoje viešėjo „Robotikos akademijos“ mentorės, kurios 1-4 klasių mokiniams vedė STEAM pamokas „Robotų konstravimas ir programavimas“. Mokiniai galėjo ugdyti(s) loginį mąstymą ir kompiuterinius įgūdžius, taip pat gebėjimą dirbti poroje. Vaikai džiaugėsi interaktyviomis, įdomiomis pamokomis. Pradinukai galėjo patys sukonstruoti kosminę raketą, ją programuoti ir stebėti, kaip ji juda. Kas gi nenorėtų nukeliauti į kosmosą? O progimnazijos pradinukams tai pavyko!

#TŪM

#Tūkstantmečiomokyklos

#robotikosakademija

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds