Donata 0 Comments

„Šok į tėvų klumpes“

Visoje Lietuvoje nuo balandžio 2 dienos iki birželio 3 dienos vyksta iniciatyva „Šok į tėvų klumpes“.  Mūsų 5- 8 klasių vyturiukai gegužės 17 dieną pabiro po įvairias Panevėžio įmones, įstaigas, organizacijas  ir susipažino su įvairiomis profesijomis, jų darbo specifika bei darbo sąlygomis. Karjeros dieną įvykdėme 17 vizitų, įvairiose miesto vietose. Labai dėkojame įmonei UAB „Arkus“ ir jos direktoriui Sauliui, šiai įmonei buvo pirmoji patirtis priimant mokinius ir ji buvo labai sėkminga. Taip pat dėkojame Panevėžio regioniniam karjeros centrui už bendradarbiavimą ir visoms kitoms įstaigoms, kurios taip mielai mus priėmė.

Dalinamės akimirkomis: Karjeros diena “Šok į tėvų klumpes” (padlet.com)

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds