STEAM tyrinėjimai.

STEAM tyrinėjimai- „Malūnai“

Ketvirtadienį ir penktadienį 4c klasės mokiniai pasaulio pažinimo ir technologijų pamokų metu pasinėrė į fizikos bei mechanikos mokslus, tyrinėjo judėjimą, jėgas, energiją. Pradžioje – teorinės žinios apie jėgas ir judėjimą. Domas parengė pranešimą apie elektros, vėjo ir vandens energiją. Klasiokams buvo labai įdomu ir klausyti, ir atsakyti į draugo klausimus. Domas pristatė ir savo pagamintą malūną. Panašius vandens malūnus laboratorijoje konstravo visi klasės vaikai. Beje, visus šiek tiek nustebino tai, kad putplastis pakankamai tamprus ir labai lengvai lydosi. Paskutinis tyrinėjimų etapas – išbandymas. Mokyklos kieme vandens malūnai sukosi ir sukosi! Aptarimo metu mokiniai mąstė ir aiškino, kodėl vieni malūnai veikė puikiai, o kiti strigo. Džiaugėsi sužinoję, kaip nukreipti vandens srovę, kad malūno „sparnai“ suktųsi.

Nuoroda į filmuką : https://youtu.be/MC-Ef_KgY0g

Mokytoja Kristina