Susitikimai su menininkais ir kūrybos laisvė!
Donata 0 Comments

Susitikimai su menininkais ir kūrybos laisvė!

Dar lapkritį ketvirtokai susitiko su teatro aktore ir režisiere Agne Sunklodaite. Su mokiniais režisierė kalbėjo apie knygų skaitymą, pasakas ir jų tapimą spektakliais teatre. Gruodį visa klasė buvo pakviesta ir žiūrėjo režisierės spektaklį “Vaiduoklių laivas” J. Miltinio dramos teatre.
O balandį tęsiame pasakų, vaizduotės ir kūrybos temą. Virtualiai susitikome su rašytoju ir dailininku Pauliumi Juodišiu vaizduotės dirbtuvėse. Rašytojas kartu su mokiniais kūrė pasaką. Pagal vaikų idėjas piešė veikėjus, jungė piešinius į nuoseklų siužetą, kartu kūrė ir dainavo muzikinius intarpus. Visi sugalvojome pasakos pavadinimą “Tiksis ieško draugų”, kurioje veikėjas keliauja į nežinomą planetą ir susipažįsta su draugiška drugyte Zūme.
Kitas Tiksio keliones ir nuotykius ketvirtokai kūrė jau patys!
Mokytoja Kristina

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds