Donata 0 Comments

„Tūkstantmečio mokyklų“ projekto kultūrinio ugdymo stažuotė

Gruodžio 8 dieną Panevėžio miesto lietuvių kalbos ir matematikos mokytojai dalyvavo „Tūkstantmečio mokyklų“ projekto kultūrinio ugdymo stažuotėje Prienų ir Birštono savivaldybėse. Mūsų mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Aušra Balčikonienė, Gitana Skvereckienė ir matematikos mokytoja Janina Tijušienė kartu su kitais miesto @tūkstantmečiomokyklos pedagogais sėmėsi patirties dalyvaudami edukacinėse STEAM kultūrinio ugdymo veiklose, stebėjo pamokas, bendravo su kolegomis Birštono ir Stakliškių gimnazijose.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis. „Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds