Donata 0 Comments

Vaikų žaislai ir žaidimai senovėje

Pasaulio pažinimo pamoką ketvirtokai pradėjo mokyklos fojė. Grupės gavo sagą ir siūlą bei užduotį – sukurti žaislą ir pademonstruoti, kaip juo žaisti. 
Užvirė kūrybinis darbas, diskusijos, bandymai ir suklydimai. Netrukus prasidėjo pirmieji demonstravimai ir aiškinimai, kaip žaislas buvo sukurtas ir kaip juo žaisti. Aptariant kūrybos procesą vaikai sakė, kad prisiminė muzikos mokytojos pasakojimus apie senovinius muzikos instrumentus, pasinaudojo savo patirtimi ir žiniomis iš pamokų apie medžiagas. Kaip ši užduotis susijusi su šiuo metu nagrinėjamais istorijos periodais? Atsakymas vienbalsis – “Senovės laikais vaikai sau žaislus kurdavosi patys iš paprasčiausių dalykų” . Ema apibendrino – “mes tarsi nukeliavome laiku atgal ir pabuvome jų kailyje.” 
Net ir šiais technologijų laikais senovinė ūžynė sudomino. Pasak Nojaus, “net smagiau nei žaisti telefonu”.
O žaidimo variacijomis vaikai demonstravo savo kūrybiškumą.
 
Mokytoja Kristina
#STEAM
#TŪM 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds