Vandens apytakos ratas
Donata 0 Comments

Vandens apytakos ratas

Išsiaiškinę, kas yra vandens apytakos ratas, kokie yra vandens kelionės apytakos ratu etapai, trečiokai atliko tyrimus. Mokiniai tyrinėjo vieną iš etapų – kritulių susigėrimą į gruntą. Iškėlę hipotezę, kas geriau praleidžia vandenį – smėlis, molis ar dirvožemis, padarė išvadą, kad geriausiai vanduo susigeria į dirvožemį. Kitu bandymu trečiokai turėjo išsiaiškinti, ar dirvožemis yra natūralus filtras ir gali sulaikyti teršalus. Tyrimui panaudoję valgomuosius dažus ir aliejų, įsitikino, kad “teršalai“ prasiskverbia per dirvožemį. Padarius išvadą, kad dirvožemis nėra natūralus vandens filtras, mokiniai paaiškino, kaip vandens apytakos ratas padeda išplisti taršai ir aptarė, kaip galima mažinti aplinkos taršą

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds