„Vyturyje“ dar vieni ilgai laukti svečiai
Donata 0 Comments

„Vyturyje“ dar vieni ilgai laukti svečiai

Kovo 26 dieną „Vyturio“ progimnazijoje lankėsi rašytojas Marius Marcinkevičius ir dailininkė Lina Itagaki. Kūrėjai 5-osioms klasėms pristatė grafinį romaną „Mergaitė su šautuvu“. Ši knyga dalyvauja Metų knygos rinkimuose. Mokiniai susidomėję klausėsi istorijos apie mergaitę Magdę, kuriai teko išgyventi šeimos tremtį į Sibirą, tapimą partizanų būrio nare ir pan. Šis pasakojimas parašytas remiantis pačių autorių tėvų ir senelių pasakojimais.

Renginio metu mokiniai kūrėjų klausinėjo apie išleistas knygas, patį kūrybinį procesą ir netgi pasidomėjo, kokia rašytojo paties mėgstamiausia knyga . Svečiai mokiniams parengė ir kūrybinių užduočių. Mokinukai turėjo įvardinti ne tik gyvenimo gamtoje daiktus, pasitikrinti savo loginį mąstymą, bet išbandyti save linksmosiose estafetėse.

Dėkojame renginio svečiams už įdomų ir linksmą susitikimą.

Lietuvių kalbos mokytojos

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds