1b klasės mokiniai į mokyklą pasikvietė savo mamytes
Donata 0 Comments

1b klasės mokiniai į mokyklą pasikvietė savo mamytes

Kiekvieną pavasarį, pirmąjį gegužės sekmadienį, pačiu gražiausiu metu, kai atgyja ir žiedais pasipuošia gamta, Lietuvoje švenčiama Motinos diena. Diena, kuri skirta artimiausiam, brangiausiam žmogui.

Todėl gegužės 2-osios vakare 1b klasės mokiniai į mokyklą pasikvietė savo mamytes. Pirmokai padėkojo joms už rūpestį, padovanojo ne tik savo meilę, gerumą, šilumą, bet ir gražiausias eiles, daineles, šokius, savo rankomis sukurtus darbelius. Šventės kulminacija buvo bendras vaikų ir mamyčių šokis. Mielos mamytės, būkite sveikos, linksmos ir laimingos!

1b klasės mokytoja Gražina Apšegienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds