2b klasės išvyka
Donata 0 Comments

2b klasės išvyka

Paskutinę rudens dieną 2b klasės mokiniai važiavo į Ramygalos kultūros centrą ir dalyvavo edukacinėje programoje ,,Vilna vonioje“. Tik nuvykus į centrą, pasitiko miela centro direktorė Loreta. Programoje susipažinome su vilnos vėlimo technika ir pasigaminome muilo kempinę savo šeimai. Pasirodo, kultūros centro patalpose įsikūrusi menininko Algio Kriščiūno darbų paroda. Likome sužavėti… Po edukacijos žaidėme įdomius komandinius žaidimus. Kelionės metu sustojome prie Sagų namelio, kur kiekvienas sugalvojęs po norą prikalė po sagą. Nors lauke buvo šaltukas, bet paroda ir įdomi veikla neleido sušalti. Kviečiame ir jus apsilankyti Ramygalos kultūros centre.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds