Antrokai dalyvavo Saugesnio interneto savaitėje
Donata 0 Comments

Antrokai dalyvavo Saugesnio interneto savaitėje

Vasario 5-9 dienomis antrokų būrelio „Smalsūs ir išmanūs“ mokiniai aktyviai dalyvavo Saugesnio interneto savaitėje. Šios savaitės tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Su mokiniais aptarėme, kas yra asmens duomenys, kas gali nutikti, kai atskleidžiame per daug asmeninės informacijos, kaip turime saugiai elgtis internete. Vaikams buvo įdomu spręsti situacijas, kuriose reikėjo išsiaiškinti, ar duoti savo geriausiai draugei prisijungimo prie žaidimo paskyros duomenis, kaip pasielgti, kai gauni žinutę, kurioje kažkas kviečia susitikti ir apie tai nesakyti tėvams, ką atsakyti žaidimo draugui, kuris klausia tavo namų adreso ar kt. Užsiėmimo pabaigoje didžiausių mokinių ovacijų susilaukė interaktyvus ir nuotykių kupinas internetinis žaidimas, kviečiantis vaikus ne tik žaisti, bet ir atsakyti į pateiktus klausimus apie saugų bei atsakingą naršymą skaitmeniniame pasaulyje.

#SaugusInternete

Būrelio mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds