Donata 0 Comments

Apsilankymas Panevėžio 5-oje gimnazijoje

Su 8 klasės mokiniais apsilankėme Panevėžio 5-oje gimnazijoje. Mokiniai susipažino su gimnazijos aplinka, pačiais gimnazistais. Gimnazijos direktorė pasitiko mus su šūkiu „Forever five, kurio reikšmė susijusi ne tik, su jau tapusiomis garsiomis angliškomis Kalėdomis mokykloje, bet ir su noru reprezentuoti gimnaziją kaip auginančią puikias ir talentingas asmenybes. Apie mokyklos gyvenimą išgirdome iš pačių gimnazistų, kurie šauniai pristatė savo mokyklą bei savo teigiama patirtimi motyvavo ją rinktis.  Taip pat, mokiniams buvo atsakyta į jiems rūpimus klausimus. Manau po šio apsilankymo mokiniai turės daugiau aiškumo kai reikės priimti sprendimą dėl gimnazijų pasirinkimo.

Sigita Duoblė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds