Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena
Donata 0 Comments

Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena

Nuo šiandien prasideda Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Tokią ypatingą dieną 2c klasės mokiniai lietuvių kalbos pamoką turėjo mokyklos bibliotekoje kartu su bibliotekininke Raimonda Budnikiene. Mokiniai mokėsi ieškoti informacijos enciklopedijose. Iš pradžių vaikai išsiaiškino, kas yra raktiniai žodžiai, kam reikalinga enciklopedijose esanti rodyklė. Paskui susiskirstę poromis mokiniai gavo klausimus, į kuriuos turėjo rasti atsakymus enciklopedijose. Darbas virte virė. Mokiniai skubėjo ieškoti atsakymų ir užpildyti savo termometrą, juk kiekviena grupelė per pamoką buvo užsibrėžusi „pakelti temperatūrą“ bent trimis laipsniais.

Pamokos pabaigoje galėjome pasidžiaugti, kad temperatūrą daugeliui pavyko pakelti net ir daugiau laipsnių nei užsibrėžėme bei taip „sušildyti“ šiandien storu sniego sluoksniu padengtą jau pradėjusią žaliuoti augmeniją. Tegyvuoja KNYGOS, ŽINIOS ir BIBLIOTEKOS!

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds