Bitelė ratuto

Sausio 19 d. 1b klasės mokiniai viešėjo Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje. Pirmokai dalyvavo edukacinėje programoje „Bitelė ratuto“.

Užsiėmimo metu vaikai sužinojo, kas yra sutartinės, prisistatė naudodami iš krepšelio išsitrauktą sutartinių refreną, mokėsi dviem balsais dainuoti lietuvių liaudies sutartinę „Augo putins su šermukšniu“. Vėliau žaidė labai linksmą žaidimą „Pirtis iškūrenta“. Užsiėmimo pabaigoje, laisvai pasirinkę jiems labiau patinkančią užduotį, spalvino tautiniais raštais puoštą knygos skirtuką arba lietuvišką tautinį kostiumą popierinei lėlei.

Į mokyklą pirmokai grįžo pilni įspūdžių, džiaugdamiesi savo sukurtais darbeliais. O žaidimas „Pirtis iškūrenta“, ko gero taps pačiu mėgiamiausiu 1b klasės ilgosios pertraukos žaidimu.

Mokytoja Gražina Apšegienė