Menų festivalis
Donata 0 Comments

Dalyvavome regioniniame menų festivalyje „SODAUTO“

Spalio 18 d. „Vyturio“ progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Trepsiukas“ (mokytojos Vaida Pečiulienė ir Sandra Macijauskienė) dalyvavo regioniniame menų festivalyje „SODAUTO“, kuris vyko Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje. Festivalis skirtas Aukštaitijos metams paminėti. Čia dalyvavo meno kolektyvai iš įvairių Panevėžio regiono mokyklų. Mūsų progimnazijos kolektyvas šoko du šokius: „Mykoliukas ir Barbora“ ir „Ant arkliukų“. Festivalis mus sužavėjo. Mes galėjome ne tik patys šokti, kitus kolektyvus stebėti, bet ir pasisemti žinių apie Aukštaitiją: kokie nuostabūs aukštaitiški rūbai, kokios unikalios aukštaitiškos sutartinės ir kokie linksmi esame mes – aukštaičiai!

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds