Donata 0 Comments

Keičiasi centralizuoto priėmimo į mokyklas terminai

Informuojame, kad Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2023 m. rugpjūčio 24 d. sprendimu Nr. 1-262 „Dėl savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 21 d. sprendimo Nr. 1-406 „Dėl mokinių priėmimo į Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklos tvarkos aprašo patvirtinimo ir Savivaldybės tarybos 2016 m. lapkričio 24 d. sprendimo Nr. 1-385 pripažinimo netekusiu galios“ pakeitimo“ keičiasi centralizuoto priėmimo į mokyklas terminai:

• priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias klases (jei mokinys keičia mokyklą) prasideda nuo kovo 1 d.

Nuo kovo 1 d. iki kovo 31 d. teikiamas pirmumas tiems, kurie gyvena mokyklai paskiroje aptarnavimo teritorijoje. Nuo balandžio 1 d. teritorinis pirmumas nebetaikomas, taikomas priėmimas į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

Mokiniui per mokslo metus (iki gruodžio 31 d.) keičiant mokyklą, prašymą ir dokumentus reikia teikti Švietimo skyriui. Nuo sausio 2 d. mokinius priima pačios progimnazijos.

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds