aštuntokų išvyka
Donata 0 Comments

,,Įdomi ekskursija ir nepakartojami 8-kų įspūdžiai Vilniuje”

Spalio 27 dieną 8a ir 8b klasės išvyko į įdomią ekskursiją Vilniuje. Atvykę į Vilnių ėjome link savo pirmosios stotelės- Vilniaus Paveikslų galerijos. Atvykę ten sužinojome, kad iki mūsų ekskursijos laiko liko dar valanda. Taigi turėjome laisvo laiko ir galėjome pasivaikščioti vietose, kurios buvo šalia galerijos senamiestyje. Valandėlei praėjus, ėjome į galeriją ir turėjome labai puikią ekskursiją apie galerijoje esančius paveikslus, botaniką ir paveikslų istorijas. Taip pat pamatėme labai išpuoštą galeriją, kuri privertė mus susižavėti. Įdomiausia dalis buvo kai galėjome apsirengti XIX a. drabužius, kuriuos dėvėdavo to laikmečio žmonės. Po turiningo praleisto laiko galerijoje mūsų nuotykiai prasitęsė Akropolyje. Ten mes apsipirkome, pavalgėme ir linksmai praleidome laiką. Galiausiai mes visi su geromis nuotaikomis važiavome į Energetikos ir Technikos muziejų. Jame mes gavome korteles, su kuriomis galėjome rinkti kvantus. Kvantus gavome atlikę su elektra susijusias užduotis ir įdomius žaidimus. Surinkę reikiamą skaičių kvantų gavome mažus prizus. Visi išsidūkę galiausiai važiavome į Panevėžį su gerais įspūdžiais.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds