Donata 0 Comments

Informatinis mąstymo ugdymo konkursas “Bebras”.

Gruodžio mėnesį 1-4 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame Informatinio mąstymo ugdymo konkurse “Bebras”. Jame savo jėgas išbandė 12 pirmokų, 9 – antrokai, 23 trečiokai ir 14 ketvirtokų. Didžiuojamės sudalyvavusiais konkurse. 
Džiaugiamės pasiekusiais gerų rezultatų mieste! 
1 vieta – Adamas Arbutavičius (2b kl., mokytoja Dalė Jurgaitienė), 
3 vieta – Matas Burokas (1d kl., mokytoja Gita Gižienė), Patricija Šlenderytė (2a kl., mokytoja Nijolė Čestavičienė), Oliveris Vaišneideris (3a kl., mokytoja Elena Adamavičienė), Lukas Papreckis (4a kl., mokytoja Daiva Tindžiulienė), Dominyka Glazauskytė (4d kl., mokytoja Renata Radzevičienė), 
5 vieta – Danielė Orlaitė (1c kl., mokytoja Ingrida Kazlauskienė), 
6 vieta – Martynas Aleliūnas (3b kl., mokytoja Laimutė Giniotienė). 
 
Mokytojos Gita ir Edita

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds