Kalėdiniai skaitymai ir „Bibliotekų knygų Kalėdos“
Donata 0 Comments

Kalėdiniai skaitymai ir „Bibliotekų knygų Kalėdos“

Gruodžio 14 dieną 2c klasės mokiniai virto nykštukais ir dalyvavo įspūdžių kupinoje lietuvių kalbos pamokoje, kuri vyko Vaikų literatūros skyriuje „Žalioji pelėda“. Kartu su bibliotekininke mokiniai skaitė B. Davies knygą „Snaigė“, minė mįsles, baltut baltutėle snaige papuošė bibliotekos eglutės viršūnę. Paskui vaikai iš popieriaus kūrė savo snaigę, užrašė ant jos didžiausią norą. Buvo labai smagu žaisti žaidimą „Snaigė“, kur muzikai grojant vaikai turėjo kuo greičiau siųsti per rankas snaigę. Kupini džiugių emocijų, apdovanoti prizais, siurprizais, mokiniai sakė, kad pamoka jiems labai patiko.

Kalėdos – dovanojimo metas, tad nusprendėme dalyvauti kasmetinėje akcijoje „Bibliotekų knygų Kalėdos“ ir padovanoti knygas savo progimnazijos bei „Žaliosios pelėdos“ bibliotekoms. Lai knygos sujungia ir sušildo mus visus!

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds