atass 0 Comments

Karjeros dienos pradinėse klasėse

Vasario 20-28 dienomis Panevėžio „Vyturio” progimnazijos pradinių klasių  mokiniai turėjo galimybę dalyvauti integruotose   Karjeros dienose. Dalyvaudami kūrybiškose veiklose, įvairiuose žaidimuose bei edukacijose pradinukai  aiškinosi, kokias profesijas pažįsta, kuo svajoja būti užaugę, kokių profesijų reikia atliekant įvairius darbus. Pirmokai, antrokai ir 3 c klasės mokiniai vyko į J.Masiulio knygyną ir susipažino su knygininko bei knygų pardavėjo profesijomis. 3 a klasės mokiniai miesto turguje dalyvavo edukacijoje ir sužinojo, kad turguje galima derėtis, ragauti ir bendraujant su pardavėjais įgijo įvairių žinių apie prekes. Panevėžio Muzikinis teatras pakvietė 3 b klasės mokinius į muzikinę edukaciją “Linksmieji instrumentai” , kurios metu vaikai sužinojo, kokių profesijų žmonės dirba teatre. 3 c klasės mokiniai vyko į UAB „Amber pasta” ir dalyvavo edukacijoje „Kaip gimsta produktas?”. Ketvirtų klasių mokiniai kino centre „Garsas” dalyvavo edukacijoje „Išmanus kūrėjas”. Susipažinę su profesijomis, kurios reikalingos kuriant kiną, patys tapo aktoriais, režisieriais ir sukūrė trumpus pamokančius filmukus.

Kūrybinės veikos bei edukacijos padėjo pradinių klasių mokiniams  plačiau ir giliau susipažinti su įvairiomis profesijomis pasirenkant savo svajonių ar ateities kelią.

Pradinių klasių mokytoja Ingrida Kazlauskienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds