Donata 0 Comments

“Kelionė į M. K. Čiurlionio pasaulį”

Biblioteka paruošė kelionę į M. K. Čiurlionio pasaulį ir pakvietė į pamokas, kurių metu išgirstume, įžvelgtume ir pajustume M.K. Čiurlionio genialumą. Pamokose jau dalyvavo 4c, 4d, 5b, 5c, 6a, 6b, 8a, 8c, 8d klasės. Po pamokos 4c klasė piešė “… lyg būčiau M. K. Čiurlionis” ir su mumis dalinasi dailininko paveiksluose pastebėtais ir savo darbuose panaudotais simboliais, nuotaikomis ir paslaptimis. 
Dar rudenį vienoje iš mokytojų darbo grupių buvo diskutuota, kad būtų įdomu kiekvienais metais pasirinkti kelis garsius, iškilius, žinomus žmones ir per mokyklos veiklas tuos žmones geriau pažinti, parodyti ir leisti patirti tų žmonių genialumą. 2024 m. kartu su mokiniais, kolegomis, tėvais kviečiama pasigilinti į 3 asmenybes ir jų darbus: M.K. Čiurlionis; R. Meilutytė ir Leonardo da Vinči.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds