Donata 0 Comments

,,Kitaip tariant- po savęs palik tik pėdsakus“

,,Kitaip tariant- po savęs palik tik pėdsakus“- tai citata iš Vilandos Reikalienės, Panevėžio plėtros agentūros vyriausiosios turizmo projektų vadovės, pranešimo Panevėžio ,,Vyturio“ progimnazijos lapkričio 16d. organizuotoje nuotolinėje šalies 7-8 kl. mokinių konferencijoje ,,Priimk aplinkosauginį iššūkį“.

Rašydama Aplinkosaugos švietimo projektą, progimnazijos komanda norėjo veiklų, kuriose turėtų galimybę dalyvauti ne tik ,,Vyturio“ progimnazijos, bet ir kitų Panevėžio miesto bei šalies progimnazijų mokiniai. Todėl viena iš suplanuotų veiklų ir buvo šalies konferencija. Džiaugiamės, kad aplinkosauginį iššūkį kartu su mumis priimti pasiryžo Panevėžio ,,Saulėtekio“ , Panevėžio Alfonso Lipniūno, Šiaulių ,,Romuvos“, Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijų komandos. Tariame nuoširdų ačiū mokiniams, kurie neabejingi gyvenimui švariame pasaulyje, dėkojame savo mokinius dalyvauti paskatinusiems ir pasiruošti padėjusiems mokytojams.

Organizatoriai

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds