Knygos nori būti skaitomos
Donata 0 Comments

„Knygos nori būti skaitomos“ 

„Knygos nori būti skaitomos“ – taip pavadinome naujausių knygų kelionę į 5-8 klases. Iš spalio mėnesį įsigytų knygų mokinius supažindinome su trimis: M. Vedso „130 dūžių per minutę“ (pasakojimas rimtomis ir svarbiomis temomis su smagiais humoro krisleliais apie paauglės pastangas prisijaukinti nerimo sutrikimą), E. McNicoll „Išskirtinis spindesys“ (jautri istorija apie drąsą, draugystę ir buvimą kitokia padės mums suprasti, kaip jaučiasi autizmo sindromą turintis vaikas), K. Di Camillo „Beverlė čia“ (pasakojimas apie keturiolikmetę, kuri norėjo būti nepriklausoma ir pradėti savo gyvenimą iš naujo). 

Akcija „Knygos nori būti skaitomos“ lapkritį vėl pasibels į klases. Jau su kitomis knygomis. 

 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds