atass 0 Comments

Knygų pilies statybos

Baigiantis ,,Knygų savaitei“ Lietuvoje, 3d ir 4b klasių mokiniai turėjo netradicinę dieną – STEAM. Ji prasidėjo virtualia kelione į didžiausią Panevėžio miesto Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteką. O kokia kelionė be žemėlapio ir vadovo? Vedliais tapo mūsų mokyklos mylimos bibliotekininkės Raimonda ir Donalda. Miesto plane suradome septynis miesto statinius, kuriuos atpažinę pasiekėme kelionės tikslą.

Prie bibliotekos durų mus pasitiko bitutė Greta. Ji mums papasakojo, kokia išskirtinė ši miesto biblioteka: kelintais metais įkurta, kodėl ji pavadinta Gabrielės Petkevičaitės-Bitės vardu, kiek talpina knygų, kokie skyriai veikia bibliotekoje. Išsiaiškinome daug naujų žodžių: periodika, daraktorius, kraštotyra, restauratorius, atlasas. Pamatėme bibliotekos pačią didžiausią, mažiausią ir pačią seniausią knygas. Įgytas virtualios kelionės žinias pasitikrinome atsakydami į klausimus su programėle ,,Kahoot“.

Vėliau kelionė persikėlė į mokinių namų bibliotekas.  Mokiniai pristatė klasės draugams savo didžiausias, mažiausias ir seniausias knygas. Į veiklą mielai įsijungė ir mokinių tėveliai. Visi drauge skaičiavome, kiek metų jau skaitome šias knygas. Sunku net patikėti, kad Urtės namuose gyvena net 107-ių metų knyga, keliaujanti iš kartos į kartą. Po kelionės laukė smagiausia veikla – ,,Knygų Pilies“ statybos. STEAM dienos veiklos buvo ne tik informatyvios, bet ir įdomios!


Mokytojos Violeta ir Dalė
Skaitykite https://aina.lt

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds