Metų knygos rinkimai tęsiasi
Donata 0 Comments

Metų knygos rinkimai tęsiasi

Ar kada pagalvojote, kad nacionalinis Lietuvos paukštis turėtų būti pingvinas? Ne? O ar kada teko girdėti, kad yra tokia profesija – pingvinų vartytojas? Irgi ne? 3-4 klasių mokiniai taip pat buvo nustebę išgirdę šiuos ir dar daugybę kitų įdomių faktų. Bibliotekoje vyko kūrybiniai skaitymai, skirti Metų knygos rinkimuose dalyvavusiai knygai “Pingvinas lituanicus, arba lietuviškojo pingvino istorija”. Pažiūrėję filmuką, išklausę knygos autoriaus įrašą apie pingviną Rūką bei bibliotekininkių pasakojimų apie pingvinus, mokiniai atsakinėjo į protmūšio klausimus, o taip pat bandė surašyti pingvino Rūko šeimos medį.
6-8 klasių mokiniai susipažino su Metų knygos rinkimų 2023 paauglių kategorijos knygomis nominantėmis. Išklausę trumpų pristatymų patys skaitė visų knygų ištraukas, o tada žaidė žaidimą “Galvok”, kurio metu atsakinėjo į klausimus.
 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds