Metų knygos rinkimai
Donata 0 Comments

Metų knygos rinkimai

“Saulė – dangaus karalienė ” – tai N. Laurinkienės knyga, nuo kurios pradėjome pažintį su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiais kūriniais.
Kas ta Saulė? Atrodo, paprastas klausimas, tačiau kiek skirtingų atsakymų išgirdome. O kaip ji atrodo? Kur gyvena? Kas jos šeima? Koks jos darbas? Apie visa tai ir kalbėjomės apžvelgdami knygą “Saulė – dangaus karalienė”. O ar žinojote, kad metuose būna laikas, kai kažkas Saulę pagrobia? Ir dar būtent šiomis dienomis yra pavasario lygiadienis – apie tai irgi pasikalbėjom. Na, o tada jau 1b, 1c, 1d, 2b ir 3b klasių mokiniai tapo kalviais ir, kaip byloja senovės išmintis, “nukalė” Saulę ir pakabino ją danguje.
 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds