Mokytis naudinga...
Donata 0 Comments

Mokytis naudinga…

Kaip kiekvienų mokslo metų pabaigoje, taip ir šių metų birželio 12 d. į ,,Vyturio“ progimnazijos renginių salėje vykusią Metų apdovanojimų šventę rinkosi įrodžiusieji, kad ieškoti, pažinti, išmokti ir pasidalinti tuo, ko išmokai, yra madinga.

Lietuvos treko dviratininkės, Tokyo 2020 olimpiados dalyvės, Miglės Marozaitės – Lendel sveikinimas ir linkėjimas visada siekti nepasiekiamo, niekada nepasiduoti sunkiose situacijose, nes dideli pasiekimai pelnomi tik sunkiu darbu, surado atgarsį. Šventėje dar kartą įsitikinome, kad vyturiečiai nebijo sunkaus darbo, kuris gali būti gerokai lengvesnis, kai šalia – atsakingi, pasirengę pagelbėti mokytojai.

Šie mokslo metai mokiniams dovanojo daug mokslo, meno, sporto laimėjimų. Pasveikinti ir apdovanoti buvo ne tik konkursų, olimpiadų, sportinių varžybų nugalėtojai, didžiausią akademinę pažangą pasiekę 5-8 kl. mokiniai, bet ir tie, kuriems visus mokslo metus pavyko išlaikyti aukštus akademinius rezultatus.

Šiais metais laukė ir naujovė. Mokyklos tarybai pritarus, išrinkta kiekvieno koncentro didžiausią akademinę pažangą padariusi klasė, kuri apdovanota piniginiu prizu kultūrinei/ pažintinei veiklai. Tad garsūs plojimai skambėjo 5d, 6c, 7b ir 8b klasių moksleiviams, savo visų mokslo metų darbu įrodžiusiems, kad mokytis gali būti ne tik madinga, bet ir naudinga.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds