Obuolių diena
Donata 0 Comments

Obuolių diena 1b klasėje

Spalio 5 dieną 1b klasėje vyko integruota „Obuolių diena“. Įvairių veiklų metu mokiniai visais savo jutimais bandė kuo daugiau sužinoti apie obuolius, susipažino su obuolio dalimis, augimo eiga, klausėsi grožinio teksto ir atsakė į klausymo suvokimo klausimus, sprendė obuolių matematines užduotis. Bet visiems labiausiai patiko technologijų kabinete pjaustyti ir tyrinėti šiuos vaisius, įsijausti į selekcininkų vaidmenį ir kurti naujas fantastines obuolių veisles.

Aptardami dieną pirmokai sakė, kad labai norėtų ir bananų, arbūzų, morkų, pomidorų, agurkų ar braškių dienų. Ar jos bus? Ateitis parodys.

Mokytoja Gražina Apšegienė

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds