Donata 0 Comments

“Otfrydas Preusleris – minime 100-ąsias rašytojo gimimo metines”

Prieš šimtą metų spalio 20-ąją gimė rašytojas Otfrydas Preusleris. Tai vienas žymiausių Vokietijos vaikų rašytojų, savo knygomis pelnęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių. “Vyturio” progimnazijos 3-ių, 4-ų ir 6-ų klasių mokiniai dalyvavo pamokose, skirtose šiai sukakčiai paminėti. Susipažinę su rašytojo biografija, apžiūrėję knygų parodą, žaidė protmūšį, reakcijos žaidimą apie O. Preuslerio ,bei kitų rašytojų sukurtus veikėjus ir bandė išsiaiškinti, ką gi, baigęs plėšiko karjerą, ketina veikti žymusis plėšikas Hocenplocas.
O. Preusleris sakydavo: “Rašymas vaikams man teikia begalinį džiaugsmą. Tiek pat džiaugsmo, kiek aš gaunu rašydamas, norėčiau palinkėti ir savo skaitytojams.” 

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds