2c klasė pamokos kitaip

Pamokos kitaip

Spalio 11 – tos dienos 2c klasės mokiniai laukė su dideliu nekantrumu, nes žinojo, kad tą dieną vyks į baigiamąjį kultūros ir meno projekto „Kelionė per Panevėžį“ renginį – Šeimų šventę „Panevėžys – viena didelė šeima“, kurį organizavo Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka. Renginio metu buvo pasidžiaugta viešosios bibliotekos nuveiktais darbais sutinkant 520 – ąjį miesto gimtadienį, pagerbti akcijų ir konkursų dalyviai, apdovanoti nugalėtojai. Apdovanojimo sulaukė ir mūsų progimnazijos 2a klasės mokinė Vakarė Taurozaitė, dalyvavusi ir įveikusi skaitymo iššūkį „Skaitau Panevėžį“ (mokyt. N. Čestavičienė).

Šventę papuošė vaikų knygų autoriai Benas Bėrantas ir Virgis Šidlauskas, kurie atliko „Pasiutusiai smagią programą“. O kur dar linksmoji šventės vedėja Pepė Ilgakojinė? Emocijos liejosi per kraštus. Antrokai aktyviai įsitraukė į rašytojų pasiūlytą istorijų kūrimą. Smagu buvo gauti rašytojų autografus su palinkėjimais. Išduodame paslaptį – dvi šių autorių knygos su autografais ir palinkėjimais jau laukia skaitytojų mūsų progimnazijos bibliotekoje!

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė