Pažadas ateities kartoms...
Donata 0 Comments

Pažadas ateities kartoms…

Šiandien, minint Pasaulinę aplinkosaugos dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ne tik įteikti apdovanojimai žaliausiai Lietuvoje Panevėžio miesto savivaldybei. Čia vyko ir Prezidento Gitano Nausėdos iniciatyva organizuojama Žaliųjų idėjų festivalio mugė, kur vyturiečiai išvydo net 25 institucijas, įmones, nevyriausybines organizacijas, pristatančias žaliąsias idėjas bei inovacijas, pritaikomas kasdienybėje. Festivalyje taip pat vyko Česlavo Kudabos premijos teikimas, Lietuvos savivaldybių aplinkos reitingo pristatymas, moksleiviams skirtas aplinkosaugos protmūšis ir daug kitų įdomių veiklų.

„Tvariam žmogaus ir gamtos santykiui užtikrinti turime svarbių strateginių dokumentų – ir tarptautinių, ir europinių, ir nacionalinių. Jie brėžia mums raidos kryptį, nurodo siekiamus rezultatus. Tačiau esminį pokytį pasiekti padeda ne dokumentai, o kiekvieno žmogaus asmeniškas apsisprendimas ir iš jo kylančios bendruomeninės iniciatyvos“, – sveikinimo kalboje sakė šalies vadovas. Prezidentas Gitanas Nausėda pabrėžė, kad esame linkę švarų orą ir vandenį, žaliuojančius miškus ar kitą mums Lietuvoje įprastą biologinę įvairovę vertinti kaip savaime suprantamą duotybę, tačiau svarbu klimato krizės akivaizdoje grožintis savo krašto gamta įsipareigoti ją išsaugoti ir ateities kartoms. Pažadame taip ir daryti.

Mokytoja Gitana

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds