Pirmokai labaratorijoje
Donata 0 Comments

Pirmokai „matuojasi“ mokyklos laboratoriją

Spalio mėnesį 1a ir 1c pirmokai integruotų pamokų metu atliko savo pirmuosius bandymus laboratorijoje. Spalio 12 dieną kalbėdami apie žmogaus pojūčius tyrinėjo skonių įvairovę, atpažino juos ir įvardino: saldu, sūru, rūgštu, kartu. Pelynų arbata susilaukė daugiausiai emocijų😊. Spalio 20 integruotos dienos „ Obuolio laboratorija“ metu tyrinėjo obuolio dalis, skaičiavo sėklas, aiškinosi ar obuolys vandenyje skęsta ar ne. Tyrimo metu pastebėjo, kad obuolio skiltelės parudavo. Kilo natūralus klausimas, kaip sustabdyti obuolio rudavimą?  Mokyklos laboratorijoje atliko bandymą  obuolio skilteles šlakstydami įvairiais skysčiais ir jas stebėdami. Išsiaiškino, kad citrinos rūgštis padeda sustabdyti obuolio rudavimą. Aptardami dienų veiklas pirmokai išskyrė veiklas laboratorijoje, kaip labiausiai patikusias.  

Taip pirmokai mažais žingsneliais žengia  į didelį mokslo pasaulį. 

Mokytojos Vita ir Ingrida

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds