Pirmokai sveikina pavasarį ir ilgam atsisveikina su žiema
Donata 0 Comments

Pirmokai sveikina pavasarį ir ilgam atsisveikina su žiema

Kovo pirmą dieną 1a klasės mokiniai sulaukė svečio – šeštoko Jono. Pirmokai žiūrėjo iš anglų kalbos išverstą ir specialiai jiems lietuvių kalba įgarsintą animacinį-mokslinį filmuką apie klimato atšilimą, susipažino su  Žemei kylančiais pavojais, išsiaiškino naujas sąvokas, atlikdami užduotis pasitikrino, ar viską teisingai suprato. Vėliau veiklos persikėlė į mokyklos laboratoriją. Pirmokai aiškinosi, kokių medžiagų reikia norint pagaminti dirbtinį sniegą, susipažinę su instrukcijomis ir bandymo eiga kibo į darbus. Smagu žinoti, kad net vasarą, kai pasiilgsi sniego, gali  nusilipdyti sniego senį.

Mokytoja Vita

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds