Pirmokų klasės bendruomenės vakaras
Donata 0 Comments

Pirmokų klasės bendruomenės vakaras

Gruodžio 8 dieną 1a klasės bendruomenė vyko į Uoginių kaimą, A. Petrausko muziejų, sužinoti bei prisiminti senųjų tradicijų. Edukacijos metu, vaikai kartu su tėveliais,  sužinojo, kaip senovėje ruošdavosi didžiausioms metų šventėms, kokius darbus atlikdavo vaikai, kokius suaugusieji. Miklino rankas gamindami kūčiukus, kvepiantį žaisliuką, šeimų rateliuose pynė Advento vainikus, o galiausiai sėdo prie gausaus balto Kūčių stalo. Kiek daug teko išragauti!  

Nevalia pamiršti senolių išminties, kad grožis ir skonis slypi paprastuose dalykuose. Svarbiausia nepamiršti dalintis savo gerumu!  

Mokytoja Vita

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

This will close in 0 seconds